Игровата конзола MSI CLAW A8 BZ2EM-057GR предлага върховно гейминг изживяване с мощния си AMD Ryzen 8-ядрен процесор и вградена RDNA 3 графика. С 8-инчовия IPS FHD дисплей с 120Hz честота на опресняване, вашите игри оживяват с невероятна яснота и плавност. 24GB LPDDR5x RAM и 1TB SSD осигуряват светкавично бърза работа и обширно пространство за съхранение.
| Тип конзола | Hardware |
|---|---|
| Платформа | XBOX |
| Платформа | Windows 11 Home |
| Процесор | AMD Ryzen Z2 Extreme Processor 2.0GHz (24MB Cache, up to 5.0GHz, 8 cores, 16 Threads) |
| Графичен процесор | AMD Radeon™ 890M |
| Оперативна памет | 24GB LPDDR5X |
| Цвят | Polar Tempest |
| Капацитет на съхранение | 1 TB |
| Дисплей | 8” FHD+ (1920x1200), 48-120Hz VRR Touchscreen |
| Поддържана резолюция | 1920 x 1200 |
| Вграден WIFI | Wi-Fi 7 (IEEE 802.11be) |
| Вграден WIFI | Bluetooth 5.4 |
| Видео Портове | 2x Type-C (USB4® / DisplayPort™/ Power Delivery 3.0/ Thunderbolt™ 4 compatible) |
| Допълнителни портове | 1 x card reader (microSD) (UHS-II) |
| Допълнителни портове | 1 x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Други | Батерия: 4-Cell 80 Battery (Whr) |
Какви куриерски фирми използвате?
Поръчките се изпращат с куриерски фирми Еконт или Спиди.
Какъв е срокът за доставка?
Стоките се доставят в срок до 3 работни дни след потвърждаване на поръчката.
Какви са условията за безплатна доставка?
Доставката е безплатна за поръчки на стойност над €100, ако теглото на пратката е до 20 кг.
Как се обработва поръчката?
Поръчките се изпращат след потвърждение и проверка на данните. Поръчките и доставките се извършват само в България.
Какво се случва, ако поръчката е направена през почивен ден?
Поръчките, направени през почивни дни или празници, ще бъдат обработени в първия работен ден.
Как се уточнява куриерската фирма?
След потвърждение на поръчката и проверка на наличностите, ще се свържем с вас и ще уточним с коя куриерска фирма ще бъде изпратена поръчката.
Как и къде се извършва плащането?
Клиентът трябва да отиде до офис на куриерската фирма и да плати според избрания начин – по банков път или с наложен платеж. Ако друг човек получава пратката, той също трябва да извърши плащането.
Какво се случва, ако не успеете да се свържете с клиента?
Ако куриерът не успее да се свърже с клиента в рамките на срока за доставка, поръчката няма да бъде изпълнена, а фирмата ще бъде освободена от задължението да изпраща стоката.
Какво става, ако поръчката не бъде доставена навреме?
Ако клиентът потвърди поръчката след изтичане на срока за доставка, поръчката ще бъде изпълнена, но разходите ще бъдат за сметка на клиента.
| 3 месеца |
€332.72 (650.75 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €998.17 / 1,952.26 лв.
|
|---|---|
| 6 месеца |
€170.59 (333.65 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,023.55 / 2,001.89 лв.
|
| 9 месеца |
€117.37 (229.56 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,056.34 / 2,066.01 лв.
|
| 12 месеца |
€88.48 (173.05 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,061.75 / 2,076.61 лв.
|
| 15 месеца |
€72.51 (141.82 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,087.70 / 2,127.35 лв.
|
| 18 месеца |
€61.96 (121.19 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,115.35 / 2,181.44 лв.
|
| 21 месеца |
€54.46 (106.51 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,143.58 / 2,236.65 лв.
|
| 24 месеца |
€48.75 (95.35 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,170.10 / 2,288.51 лв.
|
| 27 месеца |
€43.05 (84.20 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,162.40 / 2,273.45 лв.
|
| 30 месеца |
€39.54 (77.32 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,186.06 / 2,319.74 лв.
|
| 33 месеца |
€34.40
(67.29) лв. /мес.
Общо дължима сума: €1,135.31 / 2,220.48 лв.
|
| 36 месеца |
€32.98 (64.50) лв. /мес.
Общо дължима сума: €1,187.20/ 2,321.97 лв.
|