MCHOSE професионална геймърска мишка L7 Ultra Plus Black е върховен избор за сериозни геймъри. С впечатляваща чувствителност от 42000 dpi и безжично свързване, този модел предлага невероятна точност и свобода на движение. Лекотата и ергономичният дизайн я правят подходяща както за левичари, така и за десничари.
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | MCHOSE |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | HW-L7-15KH |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth Безжично USB |
| ТИП | Wireless Геймърска Оптична За лява и дясна ръка |
| СТИЛ НА ЗАХВАТ | Claw Grip Palm Grip Finger Tip Grip |
| МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU) | Realtek |
| СЕНЗОР | PAW3950 |
| УСКОРЕНИЕ | 50 G |
| СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ | 750 IPS |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 42000 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| СУИЧОВЕ | Kailh Black Green Dot Optical Switch |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | 6 Да |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 119.6 x 62.9 x 38.1 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 48 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 8kHz Polling Rate Kailh Black Green Dot Optical Switch TTC Gold Wheel Encoder TOPSPEED Wireless Technology Pure PTFE Glides Battery: 500mAh |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6941750502502 |
Какви куриерски фирми използвате?
Поръчките се изпращат с куриерски фирми Еконт или Спиди.
Какъв е срокът за доставка?
Стоките се доставят в срок до 3 работни дни след потвърждаване на поръчката.
Какви са условията за безплатна доставка?
Доставката е безплатна за поръчки на стойност над €100, ако теглото на пратката е до 20 кг.
Как се обработва поръчката?
Поръчките се изпращат след потвърждение и проверка на данните. Поръчките и доставките се извършват само в България.
Какво се случва, ако поръчката е направена през почивен ден?
Поръчките, направени през почивни дни или празници, ще бъдат обработени в първия работен ден.
Как се уточнява куриерската фирма?
След потвърждение на поръчката и проверка на наличностите, ще се свържем с вас и ще уточним с коя куриерска фирма ще бъде изпратена поръчката.
Как и къде се извършва плащането?
Клиентът трябва да отиде до офис на куриерската фирма и да плати според избрания начин – по банков път или с наложен платеж. Ако друг човек получава пратката, той също трябва да извърши плащането.
Какво се случва, ако не успеете да се свържете с клиента?
Ако куриерът не успее да се свърже с клиента в рамките на срока за доставка, поръчката няма да бъде изпълнена, а фирмата ще бъде освободена от задължението да изпраща стоката.
Какво става, ако поръчката не бъде доставена навреме?
Ако клиентът потвърди поръчката след изтичане на срока за доставка, поръчката ще бъде изпълнена, но разходите ще бъдат за сметка на клиента.
| 3 месеца |
€21.02 (41.11 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €63.06 / 123.33 лв.
|
|---|---|
| 6 месеца |
€10.78 (21.08 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €64.66 / 126.47 лв.
|
| 9 месеца |
€7.41 (14.50 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €66.73 / 130.52 лв.
|
| 12 месеца |
€5.59 (10.93 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €67.08 / 131.19 лв.
|
| 15 месеца |
€4.58 (8.96 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €68.72 / 134.40 лв.
|
| 18 месеца |
€3.91 (7.66 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €70.46 / 137.81 лв.
|
| 21 месеца |
€3.44 (6.73 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €72.25 / 141.30 лв.
|
| 24 месеца |
€3.08 (6.02 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €73.92 / 144.58 лв.
|
| 27 месеца |
€2.72 (5.32 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €73.43 / 143.63 лв.
|
| 30 месеца |
€2.50 (4.89 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €74.93 / 146.55 лв.
|
| 33 месеца |
€2.17
(4.25) лв. /мес.
Общо дължима сума: €71.72 / 140.28 лв.
|
| 36 месеца |
€2.08 (4.07) лв. /мес.
Общо дължима сума: €75.00/ 146.69 лв.
|