Слушалките MCHOSE V9 Pro Icy White предлагат безупречно качество на звука и свобода на движение благодарение на безжичната си технология. С 53mm neodymium драйвери и AI Noise-Canceling микрофон, те са създадени за интензивни игри и дълги сесии. Издръжливата батерия от 2000 mAh осигурява до 250 часа употреба, което ги прави идеални за всеки геймър.
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | MCHOSE |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | HW-V9-5 |
| ТИП | Безжични слушалки |
| ПРИЛОЖЕНИЕ | Геймъри Компютър Конзоли Лаптоп Мобилен телефон Таблет Телевизор |
| СВЪРЗВАНЕ | Безжично Кабел |
| ИНТЕРФЕЙС | Bluetooth Wireless USB |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ - ДИАМЕТЪР | 53 mm |
| ЧЕСТОТЕН ДИАПАЗОН | 20 Hz - 20 KHz |
| СЛУШАЛКИ - ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 113 dB |
| ИМПЕДАНС | 32 ohm |
| МИКРОФОН | Да |
| МИКРОФОН ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | -38 ± 3dB |
| ЦВЯТ | Бял |
| ТЕГЛО | 275 g |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 1.5 m |
| БАТЕРИЯ | 2000 mAh |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 53mm Neodymium Drivers AI Noise-Canceling Microphone 40m Wireless Range 15ms Ultra Low Latency Custom EQ Adjustment 250h Battery Life |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6973654168119 |
Какви куриерски фирми използвате?
Поръчките се изпращат с куриерски фирми Еконт или Спиди.
Какъв е срокът за доставка?
Стоките се доставят в срок до 3 работни дни след потвърждаване на поръчката.
Какви са условията за безплатна доставка?
Доставката е безплатна за поръчки на стойност над €100, ако теглото на пратката е до 20 кг.
Как се обработва поръчката?
Поръчките се изпращат след потвърждение и проверка на данните. Поръчките и доставките се извършват само в България.
Какво се случва, ако поръчката е направена през почивен ден?
Поръчките, направени през почивни дни или празници, ще бъдат обработени в първия работен ден.
Как се уточнява куриерската фирма?
След потвърждение на поръчката и проверка на наличностите, ще се свържем с вас и ще уточним с коя куриерска фирма ще бъде изпратена поръчката.
Как и къде се извършва плащането?
Клиентът трябва да отиде до офис на куриерската фирма и да плати според избрания начин – по банков път или с наложен платеж. Ако друг човек получава пратката, той също трябва да извърши плащането.
Какво се случва, ако не успеете да се свържете с клиента?
Ако куриерът не успее да се свърже с клиента в рамките на срока за доставка, поръчката няма да бъде изпълнена, а фирмата ще бъде освободена от задължението да изпраща стоката.
Какво става, ако поръчката не бъде доставена навреме?
Ако клиентът потвърди поръчката след изтичане на срока за доставка, поръчката ще бъде изпълнена, но разходите ще бъдат за сметка на клиента.
| 3 месеца |
€19.12 (37.39 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €57.35 / 112.16 лв.
|
|---|---|
| 6 месеца |
€9.80 (19.17 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €58.80 / 115.01 лв.
|
| 9 месеца |
€6.74 (13.19 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €60.69 / 118.70 лв.
|
| 12 месеца |
€5.08 (9.94 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €61.00 / 119.30 лв.
|
| 15 месеца |
€4.17 (8.15 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €62.49 / 122.22 лв.
|
| 18 месеца |
€3.56 (6.96 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €64.08 / 125.33 лв.
|
| 21 месеца |
€3.13 (6.12 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €65.70 / 128.50 лв.
|
| 24 месеца |
€2.80 (5.48 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €67.22 / 131.48 лв.
|
| 27 месеца |
€2.47 (4.84 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €66.78 / 130.61 лв.
|
| 30 месеца |
€2.27 (4.44 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €68.14 / 133.27 лв.
|
| 33 месеца |
€1.98
(3.87) лв. /мес.
Общо дължима сума: €65.23 / 127.57 лв.
|
| 36 месеца |
€1.89 (3.71) лв. /мес.
Общо дължима сума: €68.21/ 133.40 лв.
|