С Aula Wireless Gaming Mechanical Keyboard F108, геймърите получават безжична свобода и перфектна реакция. С Volcanic Switch за плавно линейно усещане и RGB подсветка, тази клавиатура комбинира стил и функционалност. Сменяемите суичове и здравата алуминиева основа добавят дълготрайност и персонализация.
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Aula |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | F108-VS-GR-OR |
| РАЗМЕР | 100% |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth Безжично USB |
| ТИП | Геймърска Механична Wireless Anti-Ghosting Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Aula |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Mechanical |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Volcanic Switch |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | 2.0±0.2mm |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.8±0.3mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 42±5gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | PBT Cherry Profile keycap |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 108 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 445.17 x 138.89 x 41.35m |
| ЦВЯТ | Сив Жълт Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 100% in Size, Performance and Comforts Packed with a 4000mAH rechargeable batteries Hot-Swappable Custom Keyboard Sleek and Modern with South-Facing RGB Lights PO Sandwich Foam PO Switch Pad PET Sound-Enhancement Pad PO Bottom Foam Bottom Silicone as shock absorber and muffler |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6978080501271 |
Какви куриерски фирми използвате?
Поръчките се изпращат с куриерски фирми Еконт или Спиди.
Какъв е срокът за доставка?
Стоките се доставят в срок до 3 работни дни след потвърждаване на поръчката.
Какви са условията за безплатна доставка?
Доставката е безплатна за поръчки на стойност над €100, ако теглото на пратката е до 20 кг.
Как се обработва поръчката?
Поръчките се изпращат след потвърждение и проверка на данните. Поръчките и доставките се извършват само в България.
Какво се случва, ако поръчката е направена през почивен ден?
Поръчките, направени през почивни дни или празници, ще бъдат обработени в първия работен ден.
Как се уточнява куриерската фирма?
След потвърждение на поръчката и проверка на наличностите, ще се свържем с вас и ще уточним с коя куриерска фирма ще бъде изпратена поръчката.
Как и къде се извършва плащането?
Клиентът трябва да отиде до офис на куриерската фирма и да плати според избрания начин – по банков път или с наложен платеж. Ако друг човек получава пратката, той също трябва да извърши плащането.
Какво се случва, ако не успеете да се свържете с клиента?
Ако куриерът не успее да се свърже с клиента в рамките на срока за доставка, поръчката няма да бъде изпълнена, а фирмата ще бъде освободена от задължението да изпраща стоката.
Какво става, ако поръчката не бъде доставена навреме?
Ако клиентът потвърди поръчката след изтичане на срока за доставка, поръчката ще бъде изпълнена, но разходите ще бъдат за сметка на клиента.
| 3 месеца |
€34.06 (66.62 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €102.19 / 199.87 лв.
|
|---|---|
| 6 месеца |
€17.47 (34.16 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €104.79 / 204.96 лв.
|
| 9 месеца |
€12.02 (23.50 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €108.15 / 211.52 лв.
|
| 12 месеца |
€9.06 (17.72 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €108.70 / 212.61 лв.
|
| 15 месеца |
€7.42 (14.52 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €111.36 / 217.80 лв.
|
| 18 месеца |
€6.34 (12.41 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €114.19 / 223.34 лв.
|
| 21 месеца |
€5.58 (10.90 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €117.08 / 228.99 лв.
|
| 24 месеца |
€4.99 (9.76 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €119.80 / 234.30 лв.
|
| 27 месеца |
€4.41 (8.62 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €119.01 / 232.76 лв.
|
| 30 месеца |
€4.05 (7.92 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €121.43 / 237.50 лв.
|
| 33 месеца |
€3.52
(6.89) лв. /мес.
Общо дължима сума: €116.23 / 227.34 лв.
|
| 36 месеца |
€3.38 (6.60) лв. /мес.
Общо дължима сума: €121.55/ 237.73 лв.
|