Ajazz Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO предлага безупречна производителност и стил в компактен 75% форм фактор. С White Peach линейни суичове, тази клавиатура осигурява плавно и тихо изживяване при писане и игри. С мощна 10000mAh батерия и RGB подсветка, AK820 V2 PRO е готова да бъде вашият перфектен гейминг партньор.
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Ajazz |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | AJ-AK820-V2-PRO-WPS-SE-WH |
| РАЗМЕР | 75% |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth Безжично USB |
| ТИП | Геймърска Механична Bluetooth Wireless Anti-Ghosting Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Ajazz |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Mechanical |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | White Peach Switch |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | 1.6±0.2mm |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.5±0.3mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 40±2gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | PBT double-shot keycaps |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 80 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| РАЗМЕРИ | 328 x 145 x 41 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Innovative Smart Display & Knob 16M RGB Backlight Available Wireless/Wired Keyboard With 10000mAh Battery Gasket Structure with Five-Layer Sound Dampening Materials |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6976412989131 |
Какви куриерски фирми използвате?
Поръчките се изпращат с куриерски фирми Еконт или Спиди.
Какъв е срокът за доставка?
Стоките се доставят в срок до 3 работни дни след потвърждаване на поръчката.
Какви са условията за безплатна доставка?
Доставката е безплатна за поръчки на стойност над €100, ако теглото на пратката е до 20 кг.
Как се обработва поръчката?
Поръчките се изпращат след потвърждение и проверка на данните. Поръчките и доставките се извършват само в България.
Какво се случва, ако поръчката е направена през почивен ден?
Поръчките, направени през почивни дни или празници, ще бъдат обработени в първия работен ден.
Как се уточнява куриерската фирма?
След потвърждение на поръчката и проверка на наличностите, ще се свържем с вас и ще уточним с коя куриерска фирма ще бъде изпратена поръчката.
Как и къде се извършва плащането?
Клиентът трябва да отиде до офис на куриерската фирма и да плати според избрания начин – по банков път или с наложен платеж. Ако друг човек получава пратката, той също трябва да извърши плащането.
Какво се случва, ако не успеете да се свържете с клиента?
Ако куриерът не успее да се свърже с клиента в рамките на срока за доставка, поръчката няма да бъде изпълнена, а фирмата ще бъде освободена от задължението да изпраща стоката.
Какво става, ако поръчката не бъде доставена навреме?
Ако клиентът потвърди поръчката след изтичане на срока за доставка, поръчката ще бъде изпълнена, но разходите ще бъдат за сметка на клиента.
| 3 месеца |
€24.24 (47.40 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €72.71 / 142.21 лв.
|
|---|---|
| 6 месеца |
€12.57 (24.58 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €75.41 / 147.49 лв.
|
| 9 месеца |
€8.69 (16.99 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €78.17 / 152.89 лв.
|
| 12 месеца |
€6.75 (13.20 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €80.98 / 158.37 лв.
|
| 15 месеца |
€5.59 (10.94 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €83.88 / 164.06 лв.
|
| 18 месеца |
€4.82 (9.43 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €86.83 / 169.83 лв.
|
| 21 месеца |
€4.28 (8.37 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €89.82 / 175.67 лв.
|
| 24 месеца |
€3.87 (7.57 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €92.85 / 181.60 лв.
|
| 27 месеца |
€3.56 (6.96 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €96.05 / 187.86 лв.
|
| 30 месеца |
€3.31 (6.47 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €99.25 / 194.11 лв.
|
| 33 месеца |
€3.11
(6.08) лв. /мес.
Общо дължима сума: €102.55 / 200.57 лв.
|
| 36 месеца |
€2.94 (5.75) лв. /мес.
Общо дължима сума: €105.89/ 207.11 лв.
|