Supported Media - Single-Mode Fiber/ Connector Type - (2) LC/ BiDi - N/A/ TX Wavelength - 1310 nm/ RX Wavelength - 1310 nm/ Data Rate - 10 Gbps SFP+/ Cable Distance - 10 km/ Pack Options - 2-Pack, 20-Pack

Код: UF-SM-10G Продуктов No: 25383 Марка: UBIQUITI Категория: Кабели, адаптери и конвертори
Наличен
Цена: 218.84 лв.

Дължимата цена за Обработка и транспорт се изчислява преди финализиране на поръчката.

+
-
Безплатна доставка!
Лизингова схема

Функционалност на кабелаFibre Channel Cable
Left ConnectorLC single-mode (Male)
Right ConnectorLC single-mode (Male)
Kit TypeKit
Тип пакетBox
Гаранционни продукти - подлежащи на връщанеДа
Гаранционни условия (месец)12 месеца
Критерии за валидност на гаранциятаСериен номер
Тегло на пакет - Бруто (кг)0.92 kg
Тегло на пакет - Нето (кг)0.3 kg
Брой в пакет20
Тегло на кашон - Бруто (кг)0.9 kg
Retail Packaging Net Weight Carton0.1 kg
Retail Packaging Net Weight Plastic0.2 kg
Пакети в кашон1

Какви са условията за доставка?
Поръчаните продукти се доставят с куриески фирми Еконт и Спиди, като срокът за доставка е до три работни дни. Доставката е безплатна за поръчки над 120.00 лв., до 20кг.
Поръчаните продукти се изпращат, след потвърдена поръчка и проверка за коректни данни. Поръчките и доставките се осъществяват само на територията на Република България.
Всички поръчки, които са направени през почивни дни или официални празници, ще бъдат обработени в първия работен ден. След потвърждение на поръчката, наличност на продуктите и осъществяване на връзка с клиента се уточнява куриерската фирма.
Клиентът е длъжен да посети куриерската фирма, да заплати стоката според вида на плащането – по банков път или чрез наложен платеж. Ако друго лице получава поръчката, се задължава да направи плащането.
Ако фирмата не успее да осъществи връзка с клиента в срока за доставка, поръчката не се изпълнява и фирма ЗЕТАБАЙТ-Х ЕООД се освобождава от задължението за изпращане на стоката.
Ако клиентът потвърди поръчката след изтичане на срока за доставка, поръчката се изпълнява и разходите са за сметка на клиента.

Добави коментар

Коментари: 0, рейтинг: 0
Лизингова схема
3 месеца
76.64 лв./мес. Общо дължима сума: 229.91 лв.
6 месеца
39.74 лв./мес. Общо дължима сума: 238.45 лв.
9 месеца
27.46 лв./мес. Общо дължима сума: 247.18 лв.
12 месеца
21.34 лв./мес. Общо дължима сума: 256.04 лв.
15 месеца
17.68 лв./мес. Общо дължима сума: 265.23 лв.
18 месеца
15.25 лв./мес. Общо дължима сума: 274.56 лв.
21 месеца
13.52 лв./мес. Общо дължима сума: 284.01 лв.
24 месеца
12.23 лв./мес. Общо дължима сума: 293.60 лв.
27 месеца
11.25 лв./мес. Общо дължима сума: 303.71 лв.
30 месеца
10.46 лв./мес. Общо дължима сума: 313.82 лв.
33 месеца
9.83 лв./мес. Общо дължима сума: 324.26 лв.
36 месеца
9.30 лв./мес. Общо дължима сума: 334.83 лв.